info@kocgundoganhukuk.com
Fevzi Çakmak-1 Sokak, Ümit Ap. 22/7, 06430 Kızılay Çankaya/Ankara

HAKKIMIZDA

Alanlarında uzman hukukçular olan Av. Cihan KOÇ ve Av. Dr. Kadir GÜNDOĞAN 2009 yılında bir araya gelerek Koç&Gündoğan Hukuk Bürosunu kurmuşlardır. Kuruldukları ilk yıllarda ağırlıklı olarak Ceza Hukuku, Askeri Hukuk ve İdare Hukuku çalışan Av. Cihan KOÇ ve Av. Dr. Kadir GÜNDOĞAN daha sonra hukuk bürolarında departmanlaşmaya gitmiş ve kadrosuna kazandırdığı uzman kişilerle hukukun her alanında özel ve tüzel kişilere hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermeye başlamışlardır.

2021 yılında Av. Ali Cem KULAKSIZ’ın da ortak avukat olarak bünyeye katılması ile birlikte Arabuluculuk alanında da birçok kişi ve kuruma hizmet vermeye başlayan Koç&Gündoğan&Kulaksız Hukuk Bürosu’nun temel amacı, uyuşmazlıkların doğmadan önce tespit ve analizlerinin yapılarak doğacak muhtemel risk ve zararları en aza indirmek üzere danışmanlık yapmak, hukuki süreçte ise kanunlar çerçevesinde etkin takip ve değerlendirme ile hak ve menfaatlerin korunmasını sağlamaktır.

Bu kapsamda büromuzdaki bütün hukukçular, büromuza intikal eden  bir konuda adeta bir komisyon gibi koordineli bir şekilde çalışmakta, somut olayı enine boyuna  bütün hukuki dayanakları ile birlikte değerlendirdikten sonra, ortak akılla ortaya çıkan değerlendirmeler doğrultusunda hukuki yardımın mümkün olup olmadığına veya ne şekilde olacağına yönelik karar vermektedir. Bu koordineli çalışmanın her aşamasında müvekkil ilgili avukat tarafından bilgilendirilmekte, ortaya çıkan sonuç çerçevesinde müvekkilin başvurabileceği yollar ile edide edebileceği veya kaybedebileceği hak ve özgürlükler ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.