info@kocgundoganhukuk.com
Fevzi Çakmak-1 Sokak, Ümit Ap. 22/7, 06430 Kızılay Çankaya/Ankara

Arabuluculuk Hizmetleri

Hukuk büromuzda arabuluculuk Av. Ali Cem KULAKSIZ tarafından verilmektedir. Av. Ali Cem KULAKSIZ 2019 yılında Hacettepe Üniversitesi’nde verilmiş olan Hukuk Uyuşmazlıkları’nda Arabuluculuk Eğitimi’ni tamamlamış olup Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığını’nın sınavlarında başarılı sayılarak arabulucu sicilene kayıt olmuştur.

Av. Ali Cem KULAKSIZ zorunlu arabuluculuk yapabilmek için Adalet Bakanlığı tarafından zorunlu kılınan zorunlu arabuluculuk uzmanlık eğitimlerini ise Ankara 
Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır.

Sayısız ihtiyari arabuluculuk sürecinde arabulucu sıfatıyla yer alan Av. Ali Cem KULAKSIZ ağırlıklı olarak iş yargılamasının uzunluğu sebebiyle mağdur olan işçi ve işverenlerin arasındaki ihtilafların çözümünde görev almıştır. Geç gelen adaletin haklı olan ihtilaf tarafını dahi tatmin etmediği göz önüne alındığında, Hukuk Büromuz uygun fiziki koşulları ve uzmanlığı ile seri arabuluculuk süreçlerini yürütmekte ve maksimum memnuniyet ile tarafların el sıkışması için eşitlikçi, adaletli, gizli, tarafsız süreç yönetimi yapmaktadır.